Om oss

Vi er en norsk familie som er bosatt i Strömstad Sverige siden 2008.  Vi bor i sentrum av byen med fantastisk utsikt over byen og mot havet.

Vi anser oss selv som en kjernefamilie som liker å være sammen.

Hvert år reiser vi på ferie i én måned fra 15 desember til 15 januar. 

Reisen har tatt oss til India, Sri Lanka, Malaisia, Maldivene i Asia, Costa Rica, Mexico i mellom America, samt Hawaii og runt om i USA. 

Vi liker opplevelser, bli kjent med nye mennesker og ha en aktiv ferie.

Kenneth  

kenneth@myrvold.se

Pappan i familien og arbeider med eiendomsutvikling i Sverige.  Pappa liker å lage mat og har stor interesse for vin.

 

Iren

Iren@myrvold.se

Mamma og familens klippe, og arbeider som prosjektsekretær og butikk stylist.  Mamma er kunstneren i familien og driver med alt fra oljemalerier til tøykunst.

Oliver

oliver@myrvold.se

Olli er mellomste mann og går på University of Miami.  Oliver er musikkprodusent og lager egen musikk og remixet i sjangeren tropical house. https://www.linkedin.com/in/oliver-myrvold-8b71361b7/

 

Cornelia

cornelia@myrvold.se

Cornet er familiens dessert.  Hun er utrolig positiv og nesten alltid blid, men kan bli fryktelig sint.  Cornelia går premed på MDC i Miami.

Sebastian

sebastian@myrvold.se

Sebastian er eksperten på markedsföring og sosiale medier.  Sebastian arbeider på KustIT.

Ida

ida@myrvold.se

Sommeren 2020 ble vi så utrolig heldige å få Ida som ny medlem av familien.  Ida går i 7 klasse på Strömstierna ungdomskole i Strömstad.  Ida kan demontere å sette sammen en forgasser.